خبر مهم وزیر کشور درباره مرحله دوم انتخابات مجلس

وزیر کشور اعلام کرد که مرحله دوم انتخابات مجلس در ۲۲ حوزه برای انتخاب ۴۵ نماینده در ۲۱ اردیبهشت ماه جاری برگزار می شود.

به گزارش سرویس سیاسی جهان صنعت نیوز، احمد وحیدی عصر سه‌شنبه در حاشیه آیین معارفه استاندار جدید لرستان در جمع خبرنگاران، افزود: مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در هشت حوزه(حوزه هایی که برای انتخاب بیش از یک نماینده است) به صورت تمام الکترونیکی برگزار خواهد شد.

وزیر کشور با دعوت از عموم مردم برای حضور در این دوره از انتخابات ، گفت: در این مرحله از انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز شاهد حضور پرشور و آگاهانه مردم خواهیم بود.

وحیدی در ادامه با اشاره به مصوبات دور نخست سفر استانی رئیس جمهور به لرستان، گفت: اجرای کامل مصوبات دور نخست سفر دولت به لرستان در دستور کار قرار دارد. روند اجرای مصوبات نیز براساس گزارش های دریافتی مطلوب است.

وی افزود: اجرای کامل پروژه های بزرگی همچون سد معشوره با حجم ۹۰۰ میلیون متر مکعب نیازمند مقدماتی است که انجام شده و منابع مالی آن نیز تامین خواهد شد.

وحیدی با اشاره به طرح راه آهن لرستان نیز اظهار داشت: مجموع پیشرفت این طرح در گذشته(قبل از دولت سیزدهم) ۳۸ درصد بود که تنها در سال گذشته پروژه ۱۳ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وزیر کشور عصر امروز به منظور معارفه «ابوطالب شفقت» به عنوان استاندار جدید لرستان و تقدیر از خدمات «فرهاد زیویار» استاندار سابق، به خرم آباد سفر کرد.

منبع: ایرنا

سیاسی
شناسه : 420798
لینک کوتاه :

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا