ارائه خدمات ورزشی با ۵۰ درصد تخفیف به خانواده تاکسیرانی

سازمان تاکسیرانی شهر تهران با امضای توافق‌نامه‌ای با سازمان ورزش شهرداری تهران، زمینه اعطای خدمات ورزشی به تاکسیرانان شهر تهران و خانواده‌هایشان با تخفیف ۵۰ درصدی را فراهم کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی و فرهنگی جهان صنعت نیوز، با حضور حسین اوجاقی؛ رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران در سازمان تاکسیرانی و دیدار و گفت‌وگو با سرپرست سازمان تاکسیرانی، توافق‌نامه همکاری بین این دو نهاد شهرداری به امضا رسید.

حسین اوجاقی در این نشست مشترک ارائه خدمات ارزان و در دسترس ورزشی به اقشار مختلف را از مصادیق ایجاد عدالت اجتماعی برشمرد. او گفت: ما با ارائه خدمات تفریحی و آموزشی به ۸۰ هزار تاکسیران تهران به این قشر زحمتکش توجه خواهیم کرد. ما با افتخار در خدمت این افراد خواهیم بود.

وی افزود: تعاملات سازمان ورزش با دیگر بخش‌های شهرداری تهران به منظور استفاده از تمام ظرفیت‌ها و برای ارائه خدمت مناسب به شهروندان است. این مهم رضایتمندی را در پی خواهد داشت. ما از طریق اماکن ورزشی به مردم خدمات می‌دهیم. تعرفه مجموعه ورزشی ما بسیار پایین‌تر از سایر اماکن است. سازمان ورزش، سازمان خدمات‌رسان به مردم است.

تغییر سبک حمل و نقل

در ادامه سرپرست سازمان تاکسیرانی به اینکه هر تاکسی، یک رسانه متحرک و پویاست، اشاره کرد. وی گفت: اهمیت تاکسی‌ها و ارتباط چهره به چهره با شهروندان موجب شده تا تنها مدل حمل‌ونقل عمومی باشند که راننده با مسافر در ارتباط است.

شادی مالکی گفت: دوره مدیریت شهری کنونی تغییر سبک حمل‌ونقل سنتی بنزینی به برقی را به‌طور ویژه مورد توجه قرار داده است. خانواده بزرگ تاکسیرانی تهران جمعیت نیم‌میلیونی را دربر دارد. ما برای استفاده از این ظرفیت نیاز داریم تا خدمات مناسبی به آن‌ها ارائه کنیم. حوزه ورزش یکی از آن‌هاست. خدمات رفاهی در دسترس برای خانواده بزرگ تاکسی پایتخت از جمله اهداف ماست.

بر اساس این توافق‌نامه، تاکسیرانان شهر تهران و خانواده‌های این عزیزان می‌توانند با ارائه کارت شناسایی معتبر ( پروانه تاکسیرانی یا کارت ملی) از خدمات ورزشی مجموعه‌های تحت پوشش سازمان ورزش استفاده کنند.

تسنیم

اجتماعی و فرهنگی

شناسه : 427986
لینک کوتاه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا