مبلغ جدید اجاره‌ مسکن ۱۴۰۳ اعلام شد+جزئیات

در جلسه شورای مسکن استان تهران میزان افزایش اجاره‌ مسکن در سال ۱۴۰۳ برای شهر تهران ۲۶ و برای شهرهای استان ۲۴ درصد نسبت به سال گذشته تعیین شد.

به گزارش سرویس مسکن جهان صنعت نیوز، محمد غراوی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران گفت: امروز درباره بحث اجاره بها در سطح استان و میزان افزایش آن نسبت به سال قبل در جلسۀ شورای مسکن استان میزان افزایش اجاره‌ مسکن مطرح شد.

افزایش ۲۶ درصدی اجاره‌ مسکن ۱۴۰۳ در تهران

 وی ادامه داد: علاوه بر اینکه ما در جلسه قبلی شورای هماهنگی مسکن تصویب کرده بودیم. شورای مسکن استان میزان افزایش اجاره مسکن را در سال ۱۴۰۳ برای شهر تهران ۲۶ و برای شهرهای استان ۲۴ درصد نسبت به سال گذشته تصویب کرد که انشاءالله مورد عمل قرار خواهد گرفت و در جلسه بعدی نیز گزارش از اتحادیه املاک در این خصوص خواهیم گرفت.

وی ادامه داد: ما وظیفه داشتیم براساس قانون در شورای هماهنگی مسکن استان نرخ افزایش اجاره بها را تعیین کنیم و این کار انجام شد و امیدواریم در جلسه بعدی گزارش کاملی در این خصوص ارائه دهیم.

غراوی خاطرنشان کرد: ما پیشنهادمان در این زمینه را تصویب کردیم و در مرحله بعدی در شورای عالی مسکن کشور به تصویب نهایی خواهید رسید و ملاک عمل قرار خواهد گرفت.

 خبرآنلاین

مسکن

شناسه : 430877
لینک کوتاه :

1 دیدگاه

  1. شما که این قدر راحت بیانیه می دهید وجلسه می گیرید یه شماره تلفن اعلام کنید یه سایت هم بزارید واز مستاجران بخواهید در سایت ثبت نام کنند برای دریافت وام اجاره مسکن تایکی مثل من بدبخت که تو تهران مستاجر هستم والان ۳سال دنبال وام هستم چون پارتی یا اشنایی در بانک ندارم بتونم وام مسکن بگیرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا