۸۸ هزار نفر استخدام وزارت بهداشت می‌شوند

مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت گفت: امسال تأکید ما در حوزه تأمین نیروی انسانی، جایگزین کردن نیروهای خروجی، بازنشسته و همچنین نیروهای مورد نیاز برای پروژه های جدید بهداشتی و درمانی است.

به گزارش سرویس عمومی جهان صنعت نیوز، سیف الله مرادی با بیان اینکه در طول سه سال گذشته. ۳۶ هزار نیروی انسانی در وزارت بهداشت، بازنشسته شده‌اند. گفت: در سه سال گذشته مجوز جایگزین کردن نیروهای بازنشسته به وزارت بهداشت داده نشده. که مکاتبات لازم به همراه ارائه جزییات و نقطه محل نیروهای بازنشسته با سازمان اداری و استخدامی کشور، انجام شده است.

وی افزود: دو روز پیش جلسه مفصلی با مسئولان سازمان اداری و استخدامی داشتیم. و مقرر شد که مجوز استخدام نیروهای جایگزین به وزارت بهداشت داده شود. همچنین تامین نیروهای مورد نیاز پروژه‌های جدید حوزه سلامت شامل تخت‌های بیمارستانی. پروژه‌های بهداشتی و اورژانس که از ابتدا تا پایان سال افتتاح می شود. نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: برای پروژه‌های جدید حوزه سلامت که امسال افتتاح می‌شود، به ۵۲ هزار و ۴۰۰ نیروی انسانی در رسته‌های مختلف نیاز داریم که درخواست آن را به سازمان اداری و استخدامی ارائه کرده ایم و در حال کارشناسی این سازمان است.

مرادی تصریح کرد: نظر سازمان اداری و استخدامی، استخدام ۲۵ هزار نیروی انسانی است اما نیاز ما در سال جاری و همچنین جایگزینی نیروهای بازنشسته به ترتیب ۵۲ هزار و ۴۰۰ نفر و همچنین ۳۶ هزار نفر است و تلاش ما، تامین نیروی انسانی مورد نیاز با دریافت مجوز از سازمان های مرتبط است.

منبع: فارس

عمومی

شناسه : 431321
لینک کوتاه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا