وزیر رفاه خبر داد؛

کالابرگ الکترونیک تغییر می‌کند

وزیر رفاه اجتماعی با اعلام اینکه دولت به دنبال اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی به شیوه جدید است، گفت دستور بازطراحی این طرح توسط ابراهیم رئیسی داده شده بود.

به گزارش سرویس اقتصاد کلان جهان صنعت نیوز؛ صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره ادامه‌دار شدن طرح کالابرگ الکترونیکی گفت: یکی از تاکیدات موکد رئیس جمهور شهید ادامه پیدا کردن طرح کالابرگ الکترونیکی با بازطراحی جدید بود. تمام همکاران ما در دولت و سازمان برنامه به دنبال این هستند که طرح کالابرگ الکترونیکی ادامه پیدا کند.
پیش از این نیز احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد در پاسخ به پرسشی مبنی براینکه مدل جدید کالابرگ چه زمانی اجرایی می شود؟ گفته بود: بررسی‌های نهایی انجام شده و در ماه جدید خبرهای مربوط به آن رسما اعلام می شود.
لازم به ذکر است که طرح کالابرگ الکترونیک درحالی از خردادماه سال ۱۴۰۲ به صورت سراسری در کشور اجرا شد. آخرین مرحله آن در قالب طرح فجرانه تا اردیبهشت ماه امسال به اجرا درآمد. اما تداوم اجرای آن در سال ۱۴۰۳ نیازمند تخصیص اعتبار و تصمیم‌گیری جدید شد. اما اکنون بنا بر مصوبه هیات وزیران، وزارت رفاه مکلف به اجرای طرح کالابرگ الکترونیک، از محل اعتباراتِ قانون بودجه امسال شده است.

 

اقتصاد کلان

شناسه : 432105
لینک کوتاه :

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا