مناطق گردشگری فیروزکوه تعطیل شد

مدیر بحران فیروزکوه گفت: تعطیلی مناطق گردشگری شهرستان با توجه به تجربه وقوع سیلاب در این مناطق بوده و برای حفظ جان همونطنانمان این تصمیم گرفته شد.

به گزارش سرویس عمومی جهان صنعت نیوز، مدیر بحران شهرستان فیروزکوه با اشاره به اعلام هشدار نارنجی هواشناسی. و احتمال وقوع سیلاب برای شهرستان گفت: مناطق گردشگری فیروزکوه تعطیل است.

محمدصادق اسفندیار مدیر ستاد بحران شهرستان فیروزکوه در جمع خبرنگاران اظهار داشت. با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی، اعلام هشدار نارنجی و احتمال وقوع سیلاب برای شهرستان. برای جلوگیری از اتفاقات ناگوار، از ورود گردشگران و مسافران به تمام مناطق تفریحی فیروزکوه جلوگیری می‌شود.

وی افزود: برخی از مناطق گردشگری شهرستان برای استفاده گردشگران مناسب سازی نشده. که با توجه به هشدار وقوع سیلاب در روز‌های هفته جاری، ستاد مدیریت بحران شهرستان تصمیم گرفت. از ۲۶ خردادماه تا اطلاع ثانوی این مناطق را تعطیل اعلام کند. تا علاوه بر پیشگیری از حوادث ناگوار، مناسب سازی این مناطق را انجام دهد.

مدیر بحران فیروزکوه در ادامه گفت: تعطیلی مناطق گردشگری شهرستان با توجه به تجربه وقوع سیلاب در این مناطق بوده و برای حفظ جان همونطنانمان این تصمیم گرفته شد.

اسفندیار در پایان خاطرنشان کرد: همچنین به کشاورزان و دامداران توصیه می‌کنیم تا از قرار دادن محصولات باغی، زراعی و نهاد‌های دامی در مسیر رودخانه‌ها خودداری کنند.

منبع: تسنیم

عمومی

شناسه : 432245
لینک کوتاه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا