محدودیت تردد در محور فشم از این تاریخ اجرایی می شود

رییس پلیس راهور فراجا گفت: تا پایان تابستان در بعد از ظهر روزهای جمعه مسیر فشم به تهران از پل حاجی آباد تا میدان زرد بند از ساعت ۱۷ الی ۲۰ یکطرفه می شود.

به گزارش سرویس مسکن جهان صنعت نیوز، سردار سید تیمور حسینی رئیس پلیس راهور فراجا از اجرای محدودیت تردد در محور فشم خبر داد. گفت: در محور فشم روزهای تعطیل در بار بازگشت به سمت تهران شاهد تراکم قابل توجهی هستیم که بعضاً ۲ تا ۳ ساعت این تراکم بار ترافیک قبل از پل حاجی آباد باعث می‌شود که با ایستایی خودروها مواجه باشیم.

وی افزود: از روز جمعه اول تیرماه پلیس راه راهور فرجا در این محور محدودیت‌هایی را اجرایی خواهد کرد؛ از ساعت ۱۷ تا ۲۰ شب به مدت ۳ ساعت محور فشم از پل حاجی آباد تا میدان زربند را یک‌طرفه خواهیم کرد.

سردار حسینی گفت: لذا هموطنان در جریان باشند که بعد از ظهر روزهای جمعه تا پایان تابستان امکان تردد از سمت تهران به سمت فشم، دیزین امکان پذیر نیست. این اقدام و طرح به تخلیه سریع بار ترافیک و جلوگیری از تراکم و ایستایی خودروها کمک می‌کند.

منبع: مهر

مسکن

شناسه : 433080
لینک کوتاه :

1 دیدگاه

  1. از کجا در آوردید که قالیباف و پزشکیان جزء نفرات اول هستن ؟؟!!! والا سطح شهر و تقریبا هر کی سئوال میکنی نظرها و رای ها به سعید جلیلی تعلق داره … خودتونم میونید و احتمال زیاد شیطنت میکنید …سعید جلیلی سالهاست چهره ی شناخته شده س میان مردم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا