زیرساخت دسترسی نشان با فیلترشکن را مسدود کرد

شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان مسئول ترافیک اینترنت کشور دسترسی کاربرانی که از فیلترشکن استفاده می‌کنند را به سرویس‌های نقشه و مسیریاب نشان مسدود کرده است.

به گزارش سرویس دانش و فناوری جهان صنعت نیوز، شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان مسئول ترافیک اینترنت کشور دسترسی کاربرانی که از فیلترشکن استفاده می‌کنند را به سرویس‌های نقشه و مسیریاب نشان مسدود کرده است.

شرکت نشان در اطلاعیه‌ای که در شبکه ایکس منتشر کرده گفته است که شرکت ارتباطات زیرساخت از امروز (۱۹ تیر) ساعت ۱۱ و ۱۶ دقیقه بدون اطلاع قبلی دسترسی کاربرانی که از فیلترشکن استفاده می‌کنند را به سرویس‌های نشان مسدود کرده است.

نشان در اطلاعیه خود گفته است که این اقدام باعث شده تا تعداد زیادی از کاربران این نقشه و مسریاب نتوانند خدمات این شرکت را استفاده کنند. براساس ادعای نشان در ساعات اخیر تلاش این شرکت برای ارتباط و حل مسئهل با شرکت ارتباطات زیرساخت زیر مجموعه «وزارت ارتباطات» بی‌نتیجه مانده است. نشان تاکید کرده که هرگز محدودیتی برای کاربرنی که از فیلتر شکن استفاده می‌کنند، اعمال نخواهد کرد و اکنون نیز در تلاش است تا مشکل را در سریع‌ترین زمان ممکن حل کند.

منبع: شرق

دانش و فناوری

شناسه : 437797
لینک کوتاه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا