هواشناسی ۱۳ بهمن، تداوم بارش ها و کاهش محسوس دمای هوا

سازمان هواشناسی کشور از بارش باران و برف در بیشتر مناطق ایران و کاهش محسوس دما از امروز خبر داد.

به گزارش جهان صنعت نیوز، سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: برای روز جاری در کرمانشاه، لرستان، خوزستان، جنوب اصفهان و شمال فارس، غرب اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کردستان، همدان، قزوین، البرز، تهران، قم، سمنان، ارتفاعات رشته کوه البرز، خراسان شمالی، خراسان رضوی، بارش برف و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

در هرمزگان، فارس، جنوب شرق کرمان، سیستان و بلوچستان، رگبار باران و رعد و برق و وزش باد شدید رخ می‌دهد. در سواحل خزر بارش باران در بقیه نقاط کشور نیز بارش پراکنده انتظار می‌رود.

آسمان تهران امروز ۱۳ بهمن‌ماه ابری، در بعضی ساعت‌ها با افزایش باد و بارش برف گاهی مه رقیق و رگبار باران با حداقل دمای صفر و حداکثر دمای ۴ درجه سانتیگراد و طی شنبه ۱۴ بهمن‌ماه نیمه‌ابری و مه رقیق به تدریج وزش باد و کاهش ابر در بعدازظهر وزش باد شدید با حداقل دمای ۱- و حداکثر دمای ۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

از امروز جمعه تا یکشنبه در غالب مناطق کشور کاهش محسوس دما رخ خواهد داد.

طی امروز و فردا اردبیل با کمینه دمای ۵- درجه سانتیگراد سردترین و بندرعباس با بیشینه دمای ۲۷ و ۲۳ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین مراکز استان کشور گزارش شده است.

منبع: مهر

عمومی

شناسه : 405865
لینک کوتاه :

1 دیدگاه

  1. سلام با توجه به آرامش و عدم دخالت مستقیم ایران در جنگ منطقه باعث کاهش قیمت ها در ارز و مسکن و خودرو گردیده است. امروز مالک بدنبال مستاجر می گردد. با مهاجرت تهرانی ها به نازی آباد و پرند و جوادیه و اندیشه خریدار مسکن بسیار کم شده و مستاجران هم حاضر به پرداخت اجاره بالا نیستند. از طرفی مالکین برای کاهش هزینه واحد خود حاضرند اجاره را کاهش بدهند. دولت محترم یارانه ها را قطع کن.‌دستگاه‌های نظارتی را جمع کن. سود روز شمار را بر قرار کن تا پولهای سرگردان به بانکها برگردد. بورس را تعطیل کن و بجایش بانکها را مرکز معاملات کالا و مسکن قرار بده. برای وام مسکن بساط خرید اوراق را جمع کن تا رونق خرید و فروش بوجود آید. ارز خودروسازان را قطع کن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا